Конфиденциальность

КонфиденциальностьПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ (ІНФОРМАЦІЇ)

Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі «Політика»), яка викладена нижче, надає уяву про те, яку інформацію збирає Good-Dream та як ми її використовуємо. Компанія Good-Dream забезпечує захист персональних даних кожної особи, яка відвідує інтернет-магазин Good-Dream, спілкується з нами або купує товари у інтернет-магазині Good-Dream. Інформація, яку Ви надаєте, використовується з метою опрацювання Ваших замовлень та з метою здійснення Вами найбільш вдалої покупки. Компанія Good-Dream зберігає та обробляє інформацію у відповідності до Закону України «Про інформацію» та інших нормативно-правових актів.

НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТРЕТІМ ОСОБАМ

З метою задоволення Ваших потреб, ми залучаємо інших осіб для виконання різноманітних функцій, наприклад: оформлення та доставки замовлень, проведення маркетингових та рекламних заходів, обробки платежів за кредитними картами, надання інших послуг. Такі особи можуть мати доступ до наданої Вами персональної інформації, тільки у випадку та в обсягах необхідних для виконання функцій, пов’язаних з виконанням Ваших замовлень, проте не можуть використовувати таку інформацію з будь-якою іншою метою та повинні зберігати конфіденційність такої інформації. Ми, також, можемо використовувати персональну інформацію для повідомлення Вас про важливі зміни у нашому інтернет-магазині Good-Dream, оновлення товарного асортименту ,спеціальні пропозиції тощо, які, на нашу думку можуть Вас зацікавити.

ПРИЙНЯТТЯ ДАНИХ УМОВ

Використовуючи інтернет-магазин Good-Dream, Ви погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності та захисту персональних даних. У разі, якщо Ви не згідні з цією Політикою, будь-ласка не користуйтесь інтернет-магазином ВЖЕ-ВЖЕ. Компанія ВЖЕ-ВЖЕ залишає за собою право змінювати та/або доповнювати цю Політику у будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення про це. Зміни вступають в дію через 7 днів після їх опублікування у відповідному розділі сайту.

Подальше використання Вами інтернет-магазину Good-Dream означає Вашу згоду з такими змінами та доповненнями.

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки 2022

Новогоднее обновление ассортимента уже здесь, на нашем сайте!

Смотреть новинки