Конфіденційність

КонфіденційністьПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ (ІНФОРМАЦІЇ)

Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі «Політика»), яка викладена нижче, надає уяву про те, яку інформацію збирає Good-Dream та як ми її використовуємо. Компанія Good-Dream забезпечує захист персональних даних кожної особи, яка відвідує інтернет-магазин Good-Dream, спілкується з нами або купує товари у інтернет-магазині Good-Dream. Інформація, яку Ви надаєте, використовується з метою опрацювання Ваших замовлень та з метою здійснення Вами найбільш вдалої покупки. Компанія Good-Dream зберігає та обробляє інформацію у відповідності до Закону України «Про інформацію» та інших нормативно-правових актів.

НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТРЕТІМ ОСОБАМ

З метою задоволення Ваших потреб, ми залучаємо інших осіб для виконання різноманітних функцій, наприклад: оформлення та доставки замовлень, проведення маркетингових та рекламних заходів, обробки платежів за кредитними картами, надання інших послуг. Такі особи можуть мати доступ до наданої Вами персональної інформації, тільки у випадку та в обсягах необхідних для виконання функцій, пов’язаних з виконанням Ваших замовлень, проте не можуть використовувати таку інформацію з будь-якою іншою метою та повинні зберігати конфіденційність такої інформації. Ми, також, можемо використовувати персональну інформацію для повідомлення Вас про важливі зміни у нашому інтернет-магазині Good-Dream, оновлення товарного асортименту ,спеціальні пропозиції тощо, які, на нашу думку можуть Вас зацікавити.

ПРИЙНЯТТЯ ДАНИХ УМОВ

Використовуючи інтернет-магазин Good-Dream, Ви погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності та захисту персональних даних. У разі, якщо Ви не згідні з цією Політикою, будь-ласка не користуйтесь інтернет-магазином Good-Dream. Компанія Good-Dream залишає за собою право змінювати та/або доповнювати цю Політику у будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення про це. Зміни вступають в дію через 7 днів після їх опублікування у відповідному розділі сайту.

Подальше використання Вами інтернет-магазину Good-Dream означає Вашу згоду з такими змінами та доповненнями.

Потрібна порада?

Якщо вам потрібно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтесь пошуком магазину

Новинки 2022

Новорічне оновлення асортименту вже тут,на нашому сайті!

Дивитись новинки